Timeless Jewelry for Every Occasion. 

NLMT design jsou ručně vyráběné šperky spojující nadčasovou estetiku a minimalistický design. 
Navrhnuto a vyrobeno s láskou v Praze. V rámci ČR neplatíte poštovné.  

Miroslava Lichá vystudovala nejprve bakalářské studium na Technické univerzitě ve Zvolenu, kde se zaměřovala na tvorbu nábytku a interiéru. Následně na magisterském studiu na fakultě Architektury STU v Bratislavě absolvovala Ateliér interiérového designu. Avšak design šperku, kterému se nyní věnuje, se stal její vášní.
"Při tvorbě šperku využívám principy tvorby interiérového designéra, kterými je funkčnost, estetika, nadčasovost materiálů, a to vše s puncem současných trendů. Jádrem mé tvorby jsou základní geometrické formy, které vyskladávam do studené kovové architektury. Zaměřuji se na vizuální výstup šperku, jednoduchost a čistotu formy. Jsem silně ovlivňována materiálem, jeho vlastnostmi a způsobem, jakým se s ním pracuje."

Prodejce je registrován u Puncovního úřadu, registrační číslo: 12355
Vyobrazení výrobní značky ML VI/1 i  užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží viz. v galerii obrázků. 
http://www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx<br />
_

NLMT design is a minimalist jewelry studio based in Prague, founded by Miroslava Licha. While creating jewelry, I exploit the principlesof an interior designer, such as functionality, aesthetics and timelessness of the materials, with an emphasis on current trends. Basic geometric shapes are the core of my production, which are assembled into a cold metal architecture. I am focused on the visual aspectof the jewel, on its simplicity and purity. I am strongly affected by the material itself, its properties and how the material reacts while being shaped.

BILLING ADDRESS
Mgr.art. Miroslava Lichá
Osikova 2882/4
Žižkov, Praha-Praha 13 000
Czech Republic ​

Tax ID / IČ: 03030466

BANK ACCOUNT:
Mbank 670100-2211615661/ 6210
IBAN: CZ6962106701002211615661
Legal imprint